Bireysel ve kurumsal iklimlendirme çözümleri arasında yer alan VRF sistemleri gittikçe daha fazla rağbet görmektedir. Geniş yapılardan binalara kadar tek merkezden farklı pek çok odayı ve bölgeyi VRF sistemleriyle iklimlendirebilirsiniz. Özellikle büyük çaplı ısıtma ve soğutma ihtiyacı duyulan mekanlar için Toshiba’nın VRF sistemi yüksek kapasitesi ve üstün performansıyla daima yanınızda!

Toshiba VRF Sistemi Özellikleri

Toshiba VRF sistemi tümüyle inverter teknolojiye sahiptir. Bu sayede geniş ve büyük yapıları iklimlendirirken verimlilikten de yararlanabilirsiniz. Yıllık çalışma giderinde önemli ölçüde tasarruf imkanı sağlayan inverter teknolojili VRF sistemler hızlıca ısıtma ve soğutma gerçekleştirir. İhtiyaç duyulduğu kadar iklimlendirme sağlayan Toshiba SMMS-e maksimum 64 adet iç üniteye entegre edilebilmektedir. Böylece farklı pek çok oda ve bölgeyi müthiş derecede ısıtabilir, hemen soğutabilirsiniz. Toshiba VRF klima sistemleri yüksek verim sağlayan yenilikçi DC Twin Rotary kompresöre sahiptir. Kompresörle inverter teknolojisinin bir arada çalışması sayesinde tüm kapasitelerde 7.0 üzeri mevsimsel enerji verimliliğine (ESEER) ulaşılır. Otellerden hastanelere, alışveriş merkezlerinden restoranlara, mağazalardan sinema salonlarına kadar farklı pek çok mekanda tercih edilen VRF sistemleri ile siz de büyük çaplı mekanların iklimlendirme sorunlarına müthiş çözümler sunabilirsiniz. Tek dış ünitede 22 HP kapasiteye kadar ulaşabilen Toshiba VRF sistemi yüksek performansını enerji verimliliği ile birleştirir. Böylece hem kullanıcı hem de bütçe dostu olan ürün 4 mevsim konforun kapılarını aralamanızı sağlar.

Toshiba VRF Sistemi Avantajları

Toshiba SMMS-e yenilikçi teknolojiler sayesinde üstün bir performans gösterir. Bu sayede çalışma kalitesinden taviz verilmezken yıllık enerji sarfiyatı da minimize edilir. Ürün her tür mevsim şartına karşı etkili iklimlendirme çözümleri sağlayacak şekilde tasarlanır. Düşük sıcaklıklardan yüksek sıcaklık oranlarına kadar her hava koşulunda ısıtma ve soğutma sağlayabilirsiniz. Toshiba VRF klima sistemi sürekli ısıtma özelliğine de sahiptir. Böylece zorlu kış şartlarında kesintisiz ve etkili sıcaklıkları yaşayabilirsiniz. Önemli avantajlardan bir diğeri de VRF sisteminin kolay kontrol mekanizmasıdır. PC bağlantısına ihtiyaç duymadan ve cihazın kapağını açmadan akıllı telefon uygulaması ile ürün kolayca kontrol edilebilmektedir. SMMS Wave Tool ile sağlanan bu hizmet sayesinde akıllı telefonunuzla test ve devreye alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. DC Twin Rotary kompresörü de ürünün daha geniş bir frekans aralığında çalışmasını sağlar. VRF sisteminde kullanılan kompresörlerde bulunan DLC kaplamalı bıçağın sertliği de arttırılmıştır. Böylece sürtünme azalırken ürünün güvenilirliği de artar. Siz de özellikle kurumsal iklimlendirme çözümleri arıyorsanız Toshiba’nın yenilikçi ve üstün VRF sistemiyle en doğru tercihi yapabilirsiniz.

Toshiba VRF Sistemi Nasıl Çalışır?

Son derece kolay ve anlaşılır bir şekilde çalışan ürün hangi dış ünitelerin daha verimli olduğunu hesaplamaktadır. Böylece iklimlendirme için en ideal dış ünite kolaylıkla bulunur. Sistem kompresör dönme hızını da belirlediğinden verimlilik çok yüksek oranlara ulaşır. VRF sistemi daha verimli çalışabileceğini hesapladığı takdirde yük ihtiyacını diğer dış ünitelere otomatik dağıtmaktadır. Sürekli çalışma sağlayan inverter teknolojisi sayesinde daha düşük elektrik tüketimlerinin de önü açılır. Bu da daha fazla tasarruf ve verim imkanı anlamına gelmektedir. Ürünün güvenilirliği yedekleme çalışmasında da ortaya çıkar. Herhangi bir kompresör arızası söz konusu olduğunda yedekleme sayesinde ürün olduğu gibi çalışmaya devam edebilir. Böylece yaşanan kompresör arızası hemen telafi edilir. –25 ile +46 derece arası dış ortam sıcaklığında çalışabilen ürün mevsim fark etmeksizin müthiş bir iklimlendirme sağlar. Siz de bilgi ve teklif için bizimle hemen iletişime geçebilir, Toshiba VRF klima fiyatları hakkında da merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. İşletmeler ve ofisler için inceleyebileceğiniz ticari  modellerine de bakabilir, multi klimalar ile tüm evinizi iklimlendirebilirsiniz.

VRF sistemleri nedir?

Tek merkezden pek çok odayı iklimlendirebileceğiniz VRF sistemleri büyük çaplı binalarda sık tercih edilen ısıtma ve soğutma cihazlarıdır.

VRF sistemleri aynı anda kaç odayı ısıtabilir, soğutabilir?

Toshiba VRF sistemleri 64 adet iç üniteye entegre edilebilir. Böylece farklı pek çok odayı iklimlendirebilirsiniz.


Yeni Nesil İklimlendirme

TAMAMI INVERTERLI OLAN VRF SİSTEMLERİYLE, İHTİYAÇ DUYULDUĞU KADAR GÜÇ ÜRETİLİR


Toshiba SMMS-e, tek dış ünitede 22 HP, sistem kapasitesinde 60 HP ve 64 adet bağlanabilir iç ünite sayısına ulaşarak çok daha esnek çözümler sunmaktadır.
Mükemmel, Enerji Tasarrufu

Yeni yüksek verimli DC Twin Rotary kompresör ile vektör kontrollü inverter teknolojisinin mükemmel uyumu sayesinde tüm kapasitelerde 7.00 üzeri ESEER.

En son teknolojiyle üretilen sistemler etkileyici çalışma performansı ile yıllık enerji tüketimini minimuma indirmiştir.


 
Çevreye Duyarlı, Performansı Yüksek

Çalışma esnasında sistem hangi dış ünitelerin daha verimli kullanılacağını hesaplar, kompresör dönme hızını belirler. Böylece çok yüksek verim oranlarına ulaşılır. Daha verimli olacağı hesaplandığında, sistem otomatik olarak yük ihtiyacını diğer dış ünitelere dağıtır ve batarya yüzeyini arttırır. Bu da daha fazla ısı transferi, daha yüksek verim oranı demektir. İnverter teknolojisi ile sürekli bir çalışma sağlanırken, aynı kapasitelere çok daha düşük elektrik tüketimleri ile ulaşılması sağlanır. Enerji tüketimini düşürerek yalnızca kullanıcılarımıza değil, aynı zamanda çevreye de fayda sağlamış oluyoruz.

PERFORMANS VE GÜVENİLİRLİK

Toshiba olarak bizim ürünlerimizin Dünya pazarında yüksek kapasiteye sahip, tüm kapasite ve yüklerde de çok verimli ürünler olarak nitelendirildiğini biliyoruz. SMMS-e sistemlerimizde bu özelliğimizi yeni nesil kompresörler kullanarak bir adım öteye taşıdık. Artık daha verimliyiz, daha az elektrik harcıyoruz.

 Sürekli Isıtma ve 4 Mevsim Konfor

SMMS-e modellerimiz ile dört mevsim aynı konforu yaşamanız mümkün. Sistemimiz her türlü hava koşulunda iklimlendirmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Dış hava sıcaklığı çalışma aralığı sayesinde -25°C’de ısıtma, 46°C’de soğutma garanti altında.
Sürekli ısıtma özelliği ile iç üniteler durmadan, kesintisiz ısıtma konforu.İKLİMLENDİRME SİSTEMİNİZİ GÜVENLE YÖNETİN

SMMS Wave Tool ile PC bağlantısı olmadan veya cihaz kapağını açmadan doğrudan dış üniteden veri alıp - gönderebilirsiniz. Yeni akıllı telefon uygulaması ile test ve devreye alma, cihaz kapağını açmadan yapılabilmektedir.whatsapp İletişim