Alarko Seradens Super SRS 24 20.000 Kcal/h Yoğuşmalı Hermetik Kombi

Alarko SRS 24 Fiyat almak için bizleri arayabilirsiniz.

Alarko Seradens Super SRS 24 Modern ve Şık Tasarım

Evinizde ya da ofisinizde şık ve modern tasarımı ile harika bir görüntü verir. Sade ve yalın çizgileri, pratik kullanıma imkân veren kolay kullanım özellikleri ile birleştirir. Aynı zamanda her ortamda istediğiniz sıcaklık değerlerini ya da sıcak suya hemen almanızı sağlayarak ihtiyacınızı doğru şekilde giderir.

Alarko Seradens Super SRS 24 Gelişmiş Özellikler

Dayanıklı yapısı sayesinde çok uzun ömürlü kullanımlar için uygundur. Yoğuşma suyunu doğru olarak karşılayacak yüksek dayanıma sahip paslanmaz çelik eşanjör içermektedir. Böylece herhangi bir arıza yapmadan, yüksek performansı göstererek çok uzun süreler rahatlıkla kullanmanızı olanaklı hale getirir.

Alarko Seradens Super SRS 24 Yüksek Verim Düşük Enerji

Premiks sistemi sayesinde ideal gaz – hava karışımını kolay ve pratik bir şekilde elde etmenizi sağlar. Bu özelliği ile mevsim koşullarından bağımsız olarak en üst düzey verimliliği almanıza olanak tanır. Düşük baca gazı sıcaklığı ile enerjinin tamamını sıcak su olarak verir. Yüzde 17 – 100 aralığına kadar çıkan modülasyon aralığı ile üstün yakıt tasarrufu etmenizi mümkün kılar.

Alarko Seradens Super SRS 24 Kolay Kullanım

Sade tasarımını şık göründüğü kadar herkesin rahatlıkla kullanmasına olanak vermektedir. Anlaşılır LED ekranı sayesinde ayarlamalarınızı ve derecesini rahatlıkla görebilirsiniz.

Alarko Seradens Super SRS 24 Pratik Montaj

Uygun boyutları sayesinde istediğiniz her yere rahatlıkla montajı yapılabilmektedir. Herhangi bir arıza durumunda ergonomik tasarımı sayesinde rahatlıkla arızanın tespit edilmesini sağlayan yapıya sahiptir.

Alarko Seradens Super SRS 24 Sessiz Çalışma

Sessiz çalışma özelliği ile çok düşük desibel oranlarında çalışır ve böylece her türlü ortamda rahatlıkla kullanılabilir. İstenilen her zaman sağladığı sıcak su sayesinde de pratiktir.


Alarko Seradens Super SRS 24 fiyat ve yorumları için bizi arayabilirsiniz...


YILDIRIM MAH. BOSNA SOKAK NO:5/B BAYRAMPAŞA / İSTANBUL

Tel : 0 212 614 76 86
Fax : 0 212 614 76 34
Gsm : 0 535 490 24 42

whatsapp İletişim