Alarko Super Fit SUF 24 Hermetik Yoğuşmalı Kombi hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz..


Alarko Super Fit Suf 24 Premiks Tam Yoğuşmalı Kombi

Alarko Super Fit SUF 24 Premiks tam yoğuşmalı hermetik kombi, kompakt boyutları sayesinde özellikle yer sorunu bulunan mekânlar için ideal bir ürün olarak öne çıkar. Hafifliği ve kolay montaj özelliği de önemli tercih sebepleri arasında sayılabilir. Kombi, 43.7 cm genişlik, 64 cm yükseklik ve 25.6 cm derinliği ile en dar mutfak dolaplarına bile kolayca sığabilecek boyutlardadır. Beyaz rengi ile şık bir tasarıma sahip olan ürün, bulunduğu ortamlara estetik bir görünüm kazandırır. Alarko kombinin kontrol işlemleri, beyaz LCD ekranı sayesinde kolayca yapılabilir. Kullanımı son derece basit olan ve kolay okunan ekran, kombi ayarlarının pratik bir şekilde yapılabilmesine imkân tanır.

Düşük Yakıt Tüketimi, Yüksek Verim

Alarko Super Fit SUF 24 Premiks, çok geniş ısı transfer yüzeyine sahip ısı eşanjörü içerir. Bu yapı sayesinde yaklaşık olarak 50°C gidiş suyu sıcaklığı elde edilir ve baca gazı içinde yer alan su buharı yoğuşur. Su buharı içinde bulunan gizli ısı enerjisi de bu yapı sayesinde tutularak eşanjördeki suya aktarılır. Premiks yoğuşma teknolojisi olarak adlandırılan bu sistem sayesinde daha az gaz kullanılarak yakıt tüketimi minimum seviyede tutulmuş olur. Alarko Super Fit kombi, sadece yakıt tüketimi konusunda değil elektrik enerjisi tüketimi konusunda da oldukça tasarrufludur. A enerjisi sınıfına sahip kombi, 82 Watt enerji tüketim seviyesi sayesinde elektrik enerjisinin de son derece verimli kullanılmasına yardımcı olur. Ürünün verim oranı %97,9’a ulaşan seviyelerdedir ve EN 15502 normu uygunluğu sayesinde oldukça yüksek bir performans sergiler.

Kombi, verimli enerji kullanımı yanında sessiz çalışma özelliği ile de dikkat çeker. Ürünün iç ortam ses gücü seviyesi sadece 54 dB seviyesindedir. Alarko kombi, gelişmiş teknolojik bir ürün olan elektronik ana kart kullanır. Bu kart, sahip olduğu özellikler sayesinde, gaz valfi ile fanın uyum içinde çalışmasını sağlar. Ayrıca kombinin sensörlerini sürekli denetleyerek, güvenli ve verimli bir çalışma elde edilmesine katkı sunar. Kombi, bu kart ile opentherm protokolü, arıza bildirimi, USB ile güncelleme, dış hava sensörü ile bağlantı kurabilme, parametre programlama gibi gelişmiş bazı özellikler de kazanır. 


Öne Çıkan Özellikler

Alarko Super Fit kombiler, uzun ömürlü paslanmaz ana çelik eşanjöre sahiptir. Bu sayede asidik özellikteki yoğuşma suyuna dayanımları daha yüksektir. Alarko kombi, premiks yakıcısı sayesinde gaz-hava karışımını son derece düşük alev boyutunda yakabilir. Düşük alev boyutu sayesinde kombi hem daha sessiz çalışır hem de zararlı gaz salınım oranı azalır. Böylece Alarko yoğuşmalı kombiler, doğa dostu bir kullanım elde edilmesini sağlar. Bunlar dışında ürünün önemli birkaç özelliği şöyle sıralanabilir:   

  • Hem doğalgaz hem de propan LPG ile çalışabilme yeteneğine sahip Alarko Super Fit SUF 24 Premiks, doğalgaz altyapısı olmayan yerler de dâhil olmak üzere geniş bir kullanım alanına sahiptir. 
  • Kombi, hem ısıtma suyu hem de kullanım suyu için sürekli ve tam modülasyon sağlar.
  • Alarko kombi, otomatik hava atma programı, pompa ve üç yollu vana sıkışma önleme emniyetleri ve donma koruması ile son derece güvenli bir kullanım arz eder.
  • Alarko Super Fit SUF 24, güneş enerjisi sistemlerine kolayca bağlanabilme özelliği sayesinde sıcak su elde etmede güneşten faydalanabilme olanağı sunar.
  • Alarko Super Fit kombi, 8 litre genişleme kapasitesine sahiptir. Bu özellik ile sıcak su ve ısıtma ihtiyaçlarını ekonomik bir şekilde karşılar. 

Önemli Teknik Detaylar

  • Kapasite: 22 kW
  • Baca Tipi: Hermetik
  • Isıtma Tekniği: Tam yoğuşmalı
  • Yıllık Elektrik Tüketimi (AEC): 41 kWh
  • Ağırlık: 28.9 kg

Alarko’nun 25,6 cm derinliği ile en dar mutfak dolaplarına dahi sığabilen ve aynı zamanda fiyatıyla da daha ekonomik olan yeni yoğuşmalı kombisi Super Fit ile tanışın. Beyaz LCD ekranlı ergonomik kontrol panelini kullanmak, ayar yapmak çok kolay. Küçük boyutuna rağmen paslanmaz çelik ana eşanjörü, modülasyonlu fanı, düşük enerji tüketen pompası, 8 litre genleşme tankı ile evinizin ısıtma ve sıcak su ihtiyacını ekonomik şekilde karşılar.

Baca TipiHermetik
Isıtma TekniğiYoğuşmalı
Kapasite32 kW
RenkBeyaz
Diğer
Garanti Süresi (Ay)24


whatsapp İletişim