Tek bir dış ünite ile birden fazla odanızı iklimlendirmek istemez misiniz? Toshiba multi split klima aradığınız ayrıcalıklı klima sistemine ulaşmanızı sağlıyor. Evlerden iş yerlerine kadar tercih edebileceğiniz bir Toshiba multi split klima ile tüm mekanınızı dilediğiniz gibi ısıtabilir, soğutabilirsiniz. Üst düzey enerji verimliliğiyle kullanıcı dostu olan ürün sayesinde aradığınız multi split klimaya hemen sahip olabilirsiniz!

Toshiba Multi Split Klima Özellikleri

Toshiba, sunduğu multi inverter sistemi sayesinde bir dış üniteyle 5 farklı mekanı iklimlendirebilmenizi sağlar. Toshiba multi split klimalar duvar, tavan ve konsol tipi iç ünitelerle entegre çalışmaktadır. Böylece evinizin, ofisinizin, işletmenizin farklı birçok noktasını dilediğiniz şekilde ısıtabilir, soğutabilirsiniz. Mevsim koşulları ne olursa olsun, iç mekanlarda aradığınız konfora ulaşmanızı sağlayan ürün, verimliliği kadar sadeliğiyle de ön plana çıkmaktadır. Sadeliği sayesinde oldukça estetik bir görünüm kazanan Toshiba multi klima sistemi düşük ses seviyesiyle çalışan bir dış üniteye sahiptir. Böylece gürültü kirliliği de üst düzeyde önlenmiş olur. Ürünün iç üniteleri de üstün çalışma prensibiyle tasarlanır. Toshiba multi klimalarının iç üniteleri Eco Mod, Hi-Power gibi pek çok özellikle donatılmaktadır. Smart Airflow (Akıllı hava dağıtım sistemi) sayesinde geniş odalarda etkili hava akışı sağlayan Shorai yuvarlak hatlı tasarımıyla son derece estetiktir. Kendi kendini temizleyebilen, Eco Mod ile tasarruf imkanı sağlayan Seiya iç üniteleri de cebinizin dostudur. Alçak tavanlı mekanlar için müthiş bir çözüm sunan konsol tipi iç üniteler de üstün filtre sistemine sahiptir. Bu sayede iç ortamın havası her zaman temiz ve sağlıklı kalır.

Toshiba Multi Split Klima Avantajları

Dış üniteler hafif ve kompakt yapıları sayesinde hem kurulum hem kullanım aşamasında kolaylık sağlar. Verimliliğin düşük ses seviyesiyle buluştuğu ürün konforlu bir multi split klima arayanların ideal tercihidir. Farklı konut ve mekan tipleri için tercih edebileceğiniz ürün düşük GWP (küresel ısınma potansiyeli) ile de çevre dostudur. Sessiz çalışma özelliği ise ürünün sunduğu tüm yüksek performansla beraber konforunuza konfor katar. Küçük işletmeler, ticari mekanlar ya da farklı konut tipleri için tercih edebileceğiniz Toshiba multi split klimalar uzun ömürlü kullanımıyla da oldukça avantajlıdır. Gelişmiş dayanıklılığı ve güvenli kullanımı ile ürünü içiniz rahat bir şekilde uzun süre kullanabilirsiniz. Kullanım alanları da oldukça geniş olan ürün konut ve ofislerin yanı sıra mağazalarda, düğün salonlarında, kapalı konser salonlarında, okullarda, dershanelerde ve daha birçok yerde tercih edilebilir. Böylece tüm mekanınızda sağlıklı ve etkili bir iklimlendirme sağlayabilirsiniz. Yüksek soğutma ve ısıtma kapasitesine sahip olan ürün A+ ve A++ enerji sınıfıyla da verimliliğini konuşturur. Multi split Toshiba klimaları ile siz de kendiniz ve sevdikleriniz için müthiş iklimlendirme çözümlerine ulaşabilirsiniz.

Toshiba Multi Split Klima Teknolojileri

Toshiba multi split klimalardaki hem dış ünite hem de iç üniteler sağlığınızı, cebinizi düşünen teknolojilerle donatılır. Shorai iç ünitesi Toshiba IAQ filtrelizasyon özelliğiyle güçlendirilir. Bu sayede iç mekanda hava kalitesinden asla taviz vermemiş olursunuz. Kendi kendini temizleme fonksiyonuna sahip konsol tipi iç üniteler üstün filtre teknolojisiyle buluşur. Sağlıklı bir iç ortam havası sunan bu özelliği çift yönlü hava akışı sistemi takip eder. Çift yönlü hava akışı sistemi sayesinde konsol tipi iç üniteler yüksek ısıtma konforu sunar. Tek bir dış ünite ile 5 odaya kadar ısıtma, soğutma sunan Toshiba multi split klimalar iç ortamlarda ideal havayı oluşturmanızı sağlar. Hemen bizimle iletişime geçerek multi split klima fiyatları hakkında da kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ticari klimaları da incelemek isterseniz Ticari Klimalar bölümünü ziyaret edebilir, bireysel klima seçeneklerini ise Bireysel klima kategorisne bakmalısınız

Multi split klima nedir?

Tek bir dış ünite ile birden fazla ortama ısıtma & soğutma sağlayan klima çeşitleridir.

Multi split klima avantajları nelerdir?

Bir dış ünite sayesinde maksimum 5 farklı odayı iklimlendirmenizi sağlayan multi split klimalar evinizin, ofisinizin tamamında aynı havayı solumanızı sağlayabilir.

Multi split klima modellerini nereden öğrenebilirim?

Buraya tıklayarak eviniz, ofisiniz için en ideal multi split klimaya ulaşabilirsiniz.

Farklı sorularım için nasıl iletişime geçebilirim?

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

YILDIRIM MAH. BOSNA SOKAK NO:5/B BAYRAMPAŞA / İSTANBUL


Tel : 0 212 614 76 86
Fax : 0 212 614 76 34
Gsm : 0 535 490 24 42
info@alarkonline.com
whatsapp İletişim