BAYRAMPAŞA ALARKO KOMBİ TEKNİK SERVİSİ'NE HOŞGELDİNİZ!

 

BAYRAMPAŞA Alarko Kombi Teknik Servisi olarak, çalışmalarımıza başladığımız günden beri Bayrampaşa bölgesine onurla hizmet vererek insanlarımızın sorunsuz ısınmalarını sağlamaktayız.

 Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çağrı merkezimiz ve deneyimli teknik kadromuzla; en kaliteli şekilde kombi servisi, kombi bakımı, kombi arıza ve petek bakımı hizmetleri sunuyoruz. Hizmet verdiğimiz her müşterimize huzur veren güler yüzlü hizmet anlayışımızla yolumuza devam etmekteyiz.
 Hakkımızda daha fazla bilgi için hakkımızda sayfamızı okuyabilirsiniz.
 
 SİZE ÖZEL HİZMETLERİMİZ
 AA Plus Mühendislikk olarak çağrı merkezimiz ve deneyimli teknik kadromuzla; en kaliteli şekilde kombi servisi, kombi bakımı, kombi arıza ve petek bakımı hizmetleri sunuyoruz.
 
Alarko Carrier Kombi Servisi
    Tüm Markalarda 7/24 Acil Servis Hizmeti   
    Bayrampaşa Kombi Servisi olarak; bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerinin tamamında sizlere bir telefon kadar yakınız.
 
 
Alarko Carrier Kombi Bakımı
    Sorunsuz Kombiler İçin İtinalı Bakım   
    Kombilerinizin sorunsuz çalışması için bakımlarını itina ile yapıyoruz. Kış gelmeden kombilerinize muhakkak bakım yaptırmanızı ve bakım yaptıracağınız servisleri iyi seçmenizi tavsiye ederiz.
 
 
Alarko Carrier Kombi Arıza
    Tüm Arıza Tamirlerimizde 1 Yıl Garanti   
    Her markadan Kombi arıza tamiri için bizi arayabilir, İstanbul Avrupa yakasıdaki bütün semtler için teknik destek isteyebilirsiniz. Tamir ettiğimiz tüm cihazlar firmamızın 1 yıl garantisi altındadır.
 
 
Petek Bakımı
    2 Saatte Tüm Petekleriniz Tertemiz   
    Peteklerinizi sökmeden, evinizi veya işyerinizi kirletmeden, kimyasal ilaç ile tüm tesisatınızı önce ön yıkama, sonrasında ise kimyasal solüsyonun sisteminizde bekletilmesi ile tüm sisteminizi temizliyoruz.
   

KALİTELİ SERVİS, GARANTİLİ HİZMET

 Müşteri memnuniyeti odaklı, ilkeli ve güler yüzlü hizmet.
 
Tüm çalışmalarımızda; müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, müşterilerimizle sürekli işbirliği içerisinde olmak ve beklentilerini karşılamak, müşterilerimizin şikayetlerini en aza indirmek amacıyla çalışıyoruz. Bunu yaparken de güler yüzümüzden ve kalite ilkelerimizden ödün vermiyoruz.
   

 Çağrı merkezimizi arayın, en yakın servisimiz hemen gelsin:

0212 614 76 86

0535 490 24 62whatsapp İletişim