İstanbul A APlus Toshiba klima servisi, genişleyen servis ağı ile bir çok yerde hizmet vermekte. Tüm Toshiba ürünlerinizin bakım, onarım ve montajını yapmaktayız. Yetkili numaralarımızdan hafta içi saat 08:30 – 20:00 saatleri arasında doğrudan Çağrı Merkezi çalışanlarımız ile görüşerek ya da bu saatler dışında telesekreter sistemimize mesajınızı bırakarak bizlere ulaşabilir veya web sayfamız üzerinden servis talep formunu doldurabilirsiniz.

Toshiba Klima Servisi

Klimaların bakımı uzun süreli kullanımlar için büyük önem taşımaktadır. Yeni alınan eşyaların özel servisler tarafından kurulum yapılması ve kullanım öncesi bilgilendirme, kullanım kolaylığı sağlarken müşteri memnuniyetinin de üst seviyelere çıkmasını sağlamaktadır. Toshiba klima servisi olarak ekiplerimiz tamir ve bakım ihtiyaçlarınızda da müşterilerinin yanındadır. Beyaz eşya, kombi ve klimalarınızla ilgili aklınıza gelebilecek her türlü bakım ve onarım için bizi arayabilirsiniz. Alanında uzman ekipler ile marka ayrımı yapmaksızın gerçekleştirdiğimiz bakım ve onarım çalışmaları ile her zaman yanınızdayız.


Klimaların artık yaşantımızda olmazsa olmaz bir yer tutmakta. Temel yaşam ihtiyaçlarımızı karşılayan ürünler, bozulma ya da arıza durumlarında hayatımızın olumsuz olarak etkilenmesine neden olurlar. Toshiba servisi ekipleri aldıkları düzenli eğitimlerle hem müşteri ilişkileri konusunda hem de yeni modellerin kullanımı ve tamiri konusunda bilgilendirilirler. Yaygın Toshiba servis ağımız ile İstanbul’da pek çok farklı bölgede hizmet veren gezici ekiplerimiz hızlı ve kaliteli hizmet için titiz çalışmalar gerçekleştirirler. Hizmet taleplerinde müşterilerimize sunduğumuz 2 saat aralığı seçeneği ile tüm gün evde beklemek zorunda kalmazsınız. Ekiplerimiz Toshiba elektrikli ve elektronik ürünlere gerekli müdahaleyi yapacak teknik donanıma sahip elemanlarda oluşmaktadır. Şirketimiz özellikle küçük ev aletlerinizin onarımı için sizi ziyaret eder ve ürününüzü teslim alır. Gerekli bakım ve onarım çalışmalarımız müşterilerden alacağımız onay ile tamamlanır ve ürünleriniz adresinize teslim edilir.

Toshiba klima servisi olarak klima montaj ve tamir hizmeti eksiksiz olarak verilir. Sorunların büyümeden önlenebilmesi için elektronik eşyalarınıza düzenli bakım yaptırmanızı tavsiye ederiz.


İstanbul Toshiba Klima Servis Noktaları

Kadıköy Toshiba Servisi »

Beşiktaş Toshiba Servisi »

Avcılar Toshiba Servisi »

Bakırköy Toshiba Servisi »

Büyükçekmece Toshiba Servisi »

Beylikdüzü Toshiba Servisi »

Sarıyer Toshiba Servisi »

Kağıthane Toshiba Servisi »

Pendik Toshiba Servisi »

Ataşehir Toshiba Servisi »

Beyoğlu Toshiba Servisi »

Eyüp Toshiba Servisi »

Fatih Toshiba Servisi »

Şişli Toshiba Servisi »

Küçükçekmece Toshiba Servisi »

Bahçelievler Toshiba Servisi »

Ortaköy Toshiba Servisi »

Maltepe Toshiba Servisi »

Başakşehir Toshiba Servisi »

Üsküdar Toshiba Servisi »

Tuzla Toshiba Servisi »

Beykoz Toshiba Servisi »

Adalar Toshiba Servisi »
whatsapp İletişim