Tek bir dış ünite ile birden fazla odanızı iklimlendirmek istemez misiniz? Alarko multi split klima aradığınız ayrıcalıklı klima sistemine ulaşmanızı sağlıyor. Evlerden iş yerlerine kadar tercih edebileceğiniz bir Alarko multi split klima ile tüm mekanınızı dilediğiniz gibi ısıtabilir, soğutabilirsiniz. Üst düzey enerji verimliliğiyle kullanıcı dostu olan ürün sayesinde aradığınız multi split klimaya hemen sahip olabilirsiniz!


Alarko Multi Split Klima Özellikleri

Alarko, sunduğu multi inverter sistemi sayesinde bir dış üniteyle 5 farklı mekanı iklimlendirebilmenizi sağlar. Alarko multi split klimalar duvar, tavan ve konsol tipi iç ünitelerle entegre çalışmaktadır. Böylece evinizin, ofisinizin, işletmenizin farklı birçok noktasını dilediğiniz şekilde ısıtabilir, soğutabilirsiniz. Mevsim koşulları ne olursa olsun, iç mekanlarda aradığınız konfora ulaşmanızı sağlayan ürün, verimliliği kadar sadeliğiyle de ön plana çıkmaktadır. Sadeliği sayesinde oldukça estetik bir görünüm kazanan Alarko multi klima sistemi düşük ses seviyesiyle çalışan bir dış üniteye sahiptir. Böylece gürültü kirliliği de üst düzeyde önlenmiş olur. Ürünün iç üniteleri de üstün çalışma prensibiyle tasarlanır. Alarko multi klimalarının iç üniteleri  pek çok özellikle donatılmaktadır.  Kendi kendini temizleyebilen, ve cebinizin dostudur. Alçak tavanlı mekanlar için müthiş bir çözüm sunan konsol tipi iç üniteler de üstün filtre sistemine sahiptir. Bu sayede iç ortamın havası her zaman temiz ve sağlıklı kalır.

Alarko Multi  Klima Avantajları

Dış üniteler hafif ve kompakt yapıları sayesinde hem kurulum hem kullanım aşamasında kolaylık sağlar. Verimliliğin düşük ses seviyesiyle buluştuğu ürün konforlu bir multi split klima arayanların ideal tercihidir. Farklı konut ve mekan tipleri için tercih edebileceğiniz ürün düşük GWP (küresel ısınma potansiyeli) ile de çevre dostudur. Sessiz çalışma özelliği ise ürünün sunduğu tüm yüksek performansla beraber konforunuza konfor katar. Küçük işletmeler, ticari mekanlar ya da farklı konut tipleri için tercih edebileceğiniz Alarko multi split klimalar uzun ömürlü kullanımıyla da oldukça avantajlıdır. Gelişmiş dayanıklılığı ve güvenli kullanımı ile ürünü içiniz rahat bir şekilde uzun süre kullanabilirsiniz. Kullanım alanları da oldukça geniş olan ürün konut ve ofislerin yanı sıra mağazalarda, düğün salonlarında, kapalı konser salonlarında, okullarda, dershanelerde ve daha birçok yerde tercih edilebilir. Böylece tüm mekanınızda sağlıklı ve etkili bir iklimlendirme sağlayabilirsiniz. Yüksek soğutma ve ısıtma kapasitesine sahip olan ürün A+ ve A++ enerji sınıfıyla da verimliliğini konuşturur. Multi split Alarko klimaları ile siz de kendiniz ve sevdikleriniz için müthiş iklimlendirme çözümlerine ulaşabilirsiniz.

Alarko Multi Split Klima Teknolojileri

Alarko multi split klimalardaki hem dış ünite hem de iç üniteler sağlığınızı, cebinizi düşünen teknolojilerle donatılır. Shorai iç ünitesi Alarko IAQ filtrelizasyon özelliğiyle güçlendirilir. Bu sayede iç mekanda hava kalitesinden asla taviz vermemiş olursunuz. Kendi kendini temizleme fonksiyonuna sahip konsol tipi iç üniteler üstün filtre teknolojisiyle buluşur. Sağlıklı bir iç ortam havası sunan bu özelliği çift yönlü hava akışı sistemi takip eder. Çift yönlü hava akışı sistemi sayesinde konsol tipi iç üniteler yüksek ısıtma konforu sunar. Tek bir dış ünite ile 5 odaya kadar ısıtma, soğutma sunan Alarko multi split klimalar iç ortamlarda ideal havayı oluşturmanızı sağlar. Hemen bizimle iletişime geçerek multi split klima fiyatları hakkında da kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ticari klimaları da incelemek isterseniz Ticari Klima kategorimizi ziyaret edebilir, bireysel klima seçeneklerini ise Bireysel Klima kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Multi split klima nedir?

Tek bir dış ünite ile birden fazla ortama ısıtma & soğutma sağlayan klima çeşitleridir.

Multi split klima avantajları nelerdir?

Bir dış ünite sayesinde maksimum 5 farklı odayı iklimlendirmenizi sağlayan multi split klimalar evinizin, ofisinizin tamamında aynı havayı solumanızı sağlayabilir.

Farklı sorularım için nasıl iletişime geçebilirim?

AA PLUS MÜHENDİSLİK

YILDIRIM MAH. BOSNA SOKAK NO:5/B BAYRAMPAŞA / İSTANBUL

Tel : 0 212 614 76 86
Fax : 0 212 614 76 34
Gsm : 0 535 490 24 42


whatsapp İletişim