Alarko Carrier ürünlerini sitemizde bulabilirsiniz. İstanbul'da kampanyalı Alarko Carrier ürünleri içi bizlerle irtibata geçin..

Alarko Carrier Klima Yetkili Satıcısı

Alarko Carrier Klima satışı yapan AAPLUS Mühendislik Alarko Carrier klima servisi alanında kaliteli ve güvenli hizmet sağlamakta olan firmamız sizlerden gelen yoğun istek üzerine bölgesine hizmet veren gezici servis araçlarımız ile birlikte her türlü Alarko Carrier klima satışı yapabilmektedir.

Alarko Carrier Klima Satış

Carrier - Toshiba Yetkili Satış Çağrı Merkezi : 0262 614 76 86

Carrier Klima :Klimanın Mucidi

 

Alarko - Carrier Markasının işi sadece  ısıtmak ya da soğutmak olmayıp , tüm yaşam mekanlarında sürekli  daha fazlasını sunmaya çalışmakta. Daha sağlıklı , kaliteli ve  konforlu bir mekan için Alarko - Carrier klima öncelikli tercihiniz olmalıdır. Dış ortamdan daha sağlıklı , temiz ve konforlu  bir dünya arıyorsanız ozon tabakasına zarar vermeyen klimanın mucidi  Carrier Klimalarda  hayat bulacaksınız.

Hedefimiz daha iyi yaşanabilecek bir dünya olup  ve tabii en önemli olarak çocuklara daha iyi yaşanabilecek dünya bırakmayı düşünen Carrier, alanında gereken tüm arge çalışmalarını yaparak ;kaliteli , verimli ,enerji tasarrufu üst seviyede ve ekonomik  Carrier klimalar üretmektedir.

Carrier ; yüz yılı aşkın  klima alanında deneyime sahip olup ;endüstriyel, hafif ticari ve bireysel alanlara uygun klima modelleriyle her türlü ihtiyaca cevap veriyor.


Alarko Kombilerde fiyat almak için bizle irtibata geçebilirsiniz.


Alarko Seradens Super Plus SSP 24 Çift Yoğuşmalı Kombi

Alarko Seradens Super Plus SSP 36 Çift Yoğuşmalı Kombi

Alarko seradens super srs 36 tam yoğuşmalı kombi 36 kw

Alarko seradens super srs 20 tam yoğuşmalı kombi 20 kw

Alarko Seradens Super Plus SSP 28 Çift Yoğuşmalı Kombi

Alarko Seradens Super Plus SSP 20 Çift Yoğuşmalı Kombi

Alarko Super Fit Suf 24 Premiks Tam Yoğuşmalı Kombi

Alarko seradens super srs 28 tam yoğuşmalı kombi 28 kw

Alarko Carrier, havaların ısınmasıyla birlikte artan klima talebi karşısında, tüketicileri doğru klima kullanımı ve enerji tasarrufu konusunda uyarıyor. Alarko Carrier, son yıllarda enerji tasarrufu sağlayan inverter teknolojisine sahip klimalara artan talebe rağmen, tüketicilerin %80’inin klimayı yanlış kullandığını belirtiyor. Alarko Carrier’a göre, klima kullanımında ilk dikkat edilecek konuların başında uygun sıcaklık seçimi geliyor. Ev veya ofis için konfor sıcaklığının yazın 23-26 derece, kışın ise 20-24 derece aralığında tutulması gerekirken, yaz aylarında daha düşük derecede çalıştırılan klimalar enerji tüketimini artırıyor. Klimada her 1 derecelik sıcaklık düşüklüğü, elektrik faturasını %4 oranında yükseltiyor.


Klima kullanılan yerlerde güneş ışınlarının içeri girmesi, soğutmayı olumsuz etkiliyor. Klimanın dış ünitesinin doğrudan güneş ısısı almaması da enerji tüketimini azaltıyor. Isı yalıtımlı binalar, klimayla sağlanan iç ısı dengesini daha uzun süre koruyacağı için, enerji tasarrufuna katkıda bulunuyor. Nemin yoğun olduğu günlerde klimayı nem alma modunda çalıştırmak, daha az enerji harcayarak konfor artışı sağlıyor. Klima filtrelerinin periyodik bakımı, cihazın ömrünü uzatıyor, enerji tüketimini azaltıyor ve klimadan kaynaklı hastalıkların önüne geçiyor.


Yeni klima alacak tüketicilerin, enerji verimliliği sağlayan inverter klimaları tercih etmesini öneren Alarko Carrier Genel Müdürü  konuyla ilgili şunları söylüyor: “Klima sadece havayı serinletmek için kullanılan bir cihaz değil. Doğru kullanıldığı zaman her türlü hava koşulunda insanlara konfor sağlıyor. Inverter klimalar sabit hızlı klimalara göre daha pahalı cihazlar. İlk satın alma maliyeti yüksek ancak işletme maliyeti düşük. Dolayısıyla tüketicilerin yeni alacağı klimaların daha az elektrik harcayan inverterli klimalar olup olmadığını sorgulaması gerekiyor. Çevre dostu herkesin, klimada soğutucu gaz olarak R410A'nın kullanıldığından emin olması büyük önem taşıyor.”whatsapp İletişim