ALARKO FLAİR FLR2401HW DUVAR TİPİ İNVERTER KLİMA-21.495 BTU
Ücretsiz Keşif Ve Detaylı Bilgi için
0212 614 76 86 nolu numaradan bize Ulaşabilirsiniz.
 • AÇIKLAMA

  Estetiğin Modası Hiç Geçmez

  Flair‘ın estetik ama bir o kadar sade tasarımı ile mekanınız ister konut ister ofis olsun, Flair mekana mükemmel uyum sağlar. 

  Siz Konforun Keyfini Çıkarırken Bırakın Flair Sizin için Bütçenizi Düşünsün

  İnverter Flair klimalarda kompresörün dönüş hızı iç ortamdaki soğutma veya ısıtma ihtiyacına göre belirlenir.Inverter Rotary kompresör sayesinde iç ortam sıcaklığı hassas ayarlanmakla kalmaz aynı zamanda kompresör, iç ortam ısı ihtiyacı kadar çalıştığı için daha az enerji tüketir.

  Enerji Verimliliği Tasarruf Demektir

  Flair duvar tipi split klimalar soğutma modunda A++ enerji verimliliğine ve 6,5‘a varan SEER değerine sahiptir. Isıtma modunda ise A+ enerji verimliliği ile elektrik faturalarınızdan tasarruf etmenin keyfini çıkartırsınız.
  SEER ve SCOP değerleri gerçek hayatta olduğu gibi klimaların farklı şartlarda çalışacağı göz önüne alınarak hesaplandığı için aydınlatıcı değerlerdir. SEER veya SCOP ne kadar yüksek ise klimanızın verimliliği de o kadar yüksektir.
  SEER için tek bir referans bölge varken SCOP için ortalama iklim, daha soğuk ve daha sıcak iklim olmak üzere 3 farklı referans ısıtma iklim noktası belirlenmiştir.
  Etikette bu farklı iklim bölgelerine göre verimlilik ve enerji sınıfı değerleri yer alır.

  Kolay Montaj

  Kolay kurulum, R32’li klimalar R410A için tasarlanmış tesisatlara monte edilebilir.
  R32 saf gazdır.Gazın toplanıp geri dönüştürülmesi daha kolaydır.

   Çevre Dostu

  R32 ozon tabakasına zarar vermez. Küresel ısınma etkisi R410A‘ye göre 75% daha az.

         Enerji Tasarrufu

  R32’nin ısı iletim katsayısının daha yüksek olması klimalarda daha az soğutucu akışkan kullanılmasına ve enerji verimliliklerinin artmasına sebep olur.

  Sürdürülebilir Dünya Sürdürülebilir Teknoloji

  Alarko Flair serisi split klimalar R32 soğutucu akışkan kullanır. R32 soğutucu akışkan düşük küresel ısınma potansiyeli sayesinde çevre dostudur.
  R22 ve R410A ile karşılaştırıldığında, R32’nin çok düşük küresel ısınma potansiyeli vardır.
  Ozon tabakasının tahrip edilmesi ve küresel ısınma sebebiyle Montreal Protokolü’yle başlayan ve Kigali Antlaşması’yla devam eden süreçte klimalarda kullanılan soğutucu akışkanların önemi bir kez daha ortaya çıktı. R32 soğutucu akışkanın küresel ısınma potansiyeli (GWP), R410A soğutucu akışkana göre 3 kat daha düşüktür. Üstelik R32‘nin ısı iletim katsayısı daha yüksek olması sayesinde daha az akışkan kullanımı da mümkündür. Bu yüzden R410A kullanılan klimalara göre akışkanın küresel ısınmaya olan gerçek etkisi (karbondioksit eşdeğeri) yaklaşık 4 kat daha azdır. 

  Ulaşılabilir Lüks Flair split klimalar sizin rahatınız için herşeyi düşünür

  Kendi Kendini Temizleme (Auto Clean) 

  Flair, klima kapatıldıktan sonra dahi fanların bir süre daha çalışmasını sağlayan kendi kendini temizleme özelliğine sahiptir.
  Fanlar çalışarak iç ünite ısı değiştiricisinde biriken nem uzaklaştırılarak ısı değiştiricinin temiz kalması sağlanır. Küf kokusu engellenir. Havanız her daim temiz ve sağlıklı kalır.

  Silver Ion Filtre                                                      

  Silver ion filtre bakterileri %99’a kadar yok eder. Küf ve mekan içinde kötü kokuların oluşumunu engeller. Havanız temiz ve ferah kalır.

   Turbo Soğutma                                         

  Kumanda üzerindeki ‘Turbo’ tuşuna bastığınızda ayar sıcaklığına daha hızlı ulaşmayı ve hava akışını daha ileriye ulaştırmayı sağlayan Turbo mod aktive olur.

  Alarko Flair çevre dostu klimalarımız ile yatırımımızı geleceğe yapıyoruz. Verimli ve çevreci ürünler kullanıyoruz. Enerji verimliliği yüksek ürünlerin hem hanehalkı bütçesine hem de tabiata dost olduğunun farkındayız. R32 soğutucu akışkana sahip ürünler ile küresel ısınmaya karşı duruyoruz. Biz yüzümüzü yeşile döndük. Yeşil düşünüyoruz.

 • TEKNİK DETAY
  Soğutma KapasitesiMin/Max5.971 - 21.495 Btu/h
  Isıtma KapasitesiMin/Max5.971 - 23.031 Btu/h 
  İç Ünite Ölçüleri(YxGxD mm)300x970x225
  Dış Ünite Ölçüleri(YxGxD mm)700x955x396
  İnverter Kompresör Var - R32 Gaz
  Enerji Sınıfı  A++
  Ses Seviyesi(dB)34
  Ücretsiz Montaj  Var 
  Ücretsiz Nakliye  Var 
  Ücretsiz Borulama  5 Mt. 
  Garanti Süresi 3 Yıl 
 • TAKSİT SEÇENEKLERİ

  TAKSİTLENDİRME İÇİN
  TELEFON: 0 212 614 76 86
  GSM: 0 535 490 24 42